Huislijn Hoge voet paneel

De getoonde afbeelding is indicatief en kleuren op het scherm zijn nooit 100% gelijk aan de kleuren bij daglicht. Bij twijfel neem gerust even contact met ons op.

Wij zijn fan. Jij ook?

Ben jij geïnteresseerd in dit product? Of ga je dat worden na het verder uitpluizen van deze pagina? Laat het ons dan zeker even weten! Dat kan via een simpel berichtje dat je meer wilt weten. Of uitgebreider in een offerte met namen en rugnummers, én met prijzen die we extra interessant voor je gemaakt hebben. Aan jou de keuze.

Prijs op aanvraag

Meer weten? Offerte ontvangen

  • Officieel Huislijn dealer met keurmerk
  • Levering ook aan particulieren en in België
  • Online betalen via iDEAL, creditcard, PayPal, e.a.
  • Bedrijven en organisaties kopen op rekening
  • Zoek je een afwijkende uitvoering of gaat het om meer stuks? Vraag altijd even een offerte

Over de Hoge voet paneel

De Huislijn Hoge voet paneel is speciaal ontwikkeld voor het plaatsen van akoestische schermen tussen twee losse bureaus. Waar duo-bureaus een tussenstang hebben om het scherm op te monteren, biedt deze hoge voet dé oplossing voor afzonderlijke werkplekken. Het scherm rust volledig op de vloer en wordt stevig ondersteund door de metalen constructie, zonder bevestiging aan het bureaublad. Zo creëer je eenvoudig privacy en geluidsreductie tussen werkplekken, zonder dat er iets aan de bureaus zelf aangepast hoeft te worden. De hoge voet heeft een strak, minimalistisch ontwerp dat perfect aansluit bij de Huislijn akoestische panelen.

Eigenschappen
• Geschikt voor akoestische schermen tussen twee losse bureaus
• Geen frame- of bladbevestiging nodig
• Stabiele metalen constructie voor een stevige plaatsing
• Eenvoudig te installeren en verplaatsen
• Perfect te combineren met Huislijn akoestische panelen

Specificaties
Prijs - Op aanvraag
Garantie - 5 jaar
Levertijd - Gemiddeld 1–2 weken
Breedte - ca. 80–200 cm
Hoogte - ca. 70–80 cm (afhankelijk van schermhoogte)
Diepte - ca. 4 cm
Merk - Huislijn

Andere klanten bekeken ook

CEHA DSDA198200

van € 2.349,00 voor € 1.949,00
  8-10 weken

CEHA DSDA198160

van € 2.109,00 voor € 1.749,00
  8-10 weken

Huislijn Bridge High

vanaf € 1.689,00
  4-6 weken

CEHA DSDA160200

van € 2.139,00 voor € 1.599,00
  8-10 weken

Heb je voldoende informatie?

Ik wil graag een prijsopgave

Vraag gerust helemaal vrijblijvend een offerte bij ons aan en wij gaan ons best doen om een scherpe en overtuigende prijs bij je neer te leggen.

Offerte aanvragen

Ik wil graag nog wat vragen

Vul ons contactformulier in en stel ons gerust alle vragen, die er nog bij je opkomen over de Huislijn Hoge voet paneel.

Contact opnemen


Qshops Keurmerk